Kurumsal

MHK NONWOVEN ‘in kalite ve hizmet anlayışının en önemli temel taşı doğaya ve insan sağlığına gösterdiği özen, insan kaynaklarına yaptığı yatırım, değişime ayak uydurabilme yeteneği ve kurduğu güçlü iletişim ağları olup bu sayede yapısını sürekli geliştirmekte, pazar payını büyütmekte ve çalıştığı sektörlerin sayısını arttırmaktadır.

Hakkımızda MHK NONWOVEN

2013 yılında medikal tekstil alanında (steril , non-steril cerrahi önlük , steril cerrahi örtüler , steril cerrahi setler) faaliyet göstermek için kurulan şirketimiz: profesyonel iş anlayışı, genç ve dinamik kadrosu ve hedefleri doğrultusunda ilerleyen yapısı ile medikal tekstil sektöründe birçok platformda tercih edilen tedarikçi olmuştur. 2013 yılı Gaziantep Körkün Osb.de 9500 m2 kapalı alanda medikal tekstil üretimi 2020 yılı Gaziantep Körkün Osb.de laminasyonlu kumaş üretimi 2020 yılı Gaziantep Başpınar 5.Osb. de 50.000 m2 açık, 20.000 kapalı alanda nonwoven kumaş ( SS , SMS , SMMS , MELTBLOWN ) ve lamineli kumaş üretimi

Şirketimizin Hedefi

Hedef ve ilkelerinden taviz vermeden, bünyesinde sağladığı disiplin ile başarılı çalışmalarını, dünyaya hızla yayan MHK ; kalitesiyle, değişime açık yapısıyla, yatırımlarıyla 20 den fazla ülkeye ürettiği ürünleri ihraç etmektedir.
Hedefimiz sadece Türkiye’nin değil, Asya , Avrupa , Amerika’nın da en güvenilir ve en başarılı şirketlerinden biri olmaktır.